O nas

BASF We create chemistry

Historia BASF zaczęła się w 1865 roku od produkcji barwników, jednak dziś nie ma prawie takiej dziedziny życia, w której produkty BASF nie miałyby zastosowania.

Większości z nas nazwa BASF kojarzy się z kasetami wideo lub taśmami magnetofonowymi i mało kto wie, że ten największy na świecie koncern chemiczny posiada ponad 8-tysięczną paletę produktów i oferuje swoim klientom rozwiązania w prawie wszystkich branżach, począwszy od petrochemii, budownictwa, przemysłu samochodowego i elektronicznego, opakowań i artykułów spożywczych po rolnictwo i żywienie zwierząt, przemysł papierniczy, kosmetyczny i środków czyszczących.

BASF Crop Protection

BASF Crop Protection jest jednym z światowych liderów w ochronie roślin.

Inwestując w badania i rozwój staramy się skupić na potrzebach naszych klientów. Nie zapominamy jednocześnie o zrównoważonym rozwoju, łącząc skutecznośc naszych produktów z ochroną środowiska i odpowiedzialnością społeczną.

Nie multimedia czy autostrady danych, nie rozrywka czy wysokie osiągnięcia sportowe wyznaczać będą naszą drogę w XXI wiek lecz podstawowe pytanie: "Jak wyżywimy niebawem dziesięc miliardów ludzi?"

 

14-15 lutego 2018

Centralny Ośrodek Sportu "TORWAR" ul. Łazienkowska 6a, Warszawa


Kontakt z Biurem Targowym:
Operatorem targowym MTAS-FruitPRO 2018,
prowadzącym Biuro Targowe jest LEAF MEDIA

Kontakt: Edyta Jaroniewska,
tel.: 600 489 552,
adres e-mail: biuro(at)mtas.pl